Број на оглас: 3366529
Објавен на: 28.09.2020, 10:22
1 / 3

med

5 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


-Се продава ливатски мед, цена 400 денари 1кг. Медот е сместен во канти купени од Напредок пчелка, наменети за мед...
-Медот се наоѓа во Куманово...
Од 10 кг до 120 кг цена е 380 денари...
120 кг нагоре 350 денари...

Tел за контакт: 076 634 942