Број на оглас: 3366383
Објавен на: 26.03.2020, 16:27
1 / 12

MERCEDES B200 CDI 2006 GODINA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭LINE

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 200
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Merceses B 200 CDI,2.0Dizell,2006godina,103kw-140ps,manuellen menuvac 6 stepen uvezen od Svajcarija 🇨🇭🇨🇭plateni se site davacki do registracija:
📌Abs i Esp
📌Servo upravuvac
📌Kozen volan
📌Komandi na radio na volanot
📌Bord komopjuter
📌Navigacija
📌Xenon svetla
📌Elektrika na site stakla
📌Elektrika na retrovizori
📌Centrallna brava so dalecinski upravuvac
📌Dva kluca
📌Aluminiumski bandazi