Број на оглас: 3366295
Објавен на: 22.03.2020, 14:32
1 / 6

Delovi za mercedes atego

30 € Цената не е фиксна 35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Amortizerite se novi predni 50e eden zadnite 60e eden 200 e site.Alanserot e poloven PRODADEN.Zaden cilinder za kocejne nov PRODADEN.NOV BENDEKS prodaden.Cenite ne se fiksni ke se dogovorime ke se dogovorime moze zamena