Број на оглас: 3366067
Објавен на: 22.02.2021, 09:55
1 / 1

Нива / плац во Валандово

7 €
Квадратура:
3000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац / нива во Валандово, на регионалниот пат кон Дојран и Струмица, патот води до грчка и бугарска граница.
Niva vo Valandovo.