Број на оглас: 3365872
Објавен на: 02.06.2020, 16:00

saxo na delovi

111 €
Марка:
Citroen
Модел:
SAXO
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi za saxo 1.5D