Број на оглас: 3365769
Објавен на: 02.04.2020, 14:43
1 / 7

CITROEN BERLINGO 1.9D

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E REGISTRIRANA I E VO MNOGU DOBRA SOSOTOJBA SO MNOGU MALA POTROSUVACKA I ODLICNI M+S GUMI.
OKOLU CENATA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR NA LICE MESTO.
POVEKJE INFORMACII NA TELEFON 078/419-743.
VE MOLAM SAMO SERIOZNI PONUDI!!