Број на оглас: 3365635
Објавен на: 26.02.2021, 19:06
1 / 4

Доѓаме на повик, тв,лед ,лцд аудио, видео,компјутери

200 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Sony
Производ:
Qled - Oled
Големина:
102 cm (40 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Сервисирање на тв(гаранција за извршениот увид на кварот) -лед ,лцд,општа елекроника на сите домашни електронски апарати и помагала..монитори, компјутери , принтери , резервни делови за компјутери ,инсталации на мрежи,враќањe на податоци,инсталации на wIndows ,office оддржување и чистење од зарази .Доаѓаме на повик тел 071 71 88 11 02 511 27 85