Број на оглас: 3364506
Објавен на: 16.09.2019, 18:14
1 / 4

Jack russell terrier

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zaradi ne moznost za cuvanje so pasos procistuvano od vnatresni i nadvoresni paraziti i primeni site vakcini