Број на оглас: 3364381
Објавен на: 03.08.2020, 12:16
1 / 12

Passat 1.9tdi 2007, mozna zamena

5.250 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava passat 1.9tdi 2007god staklo socuvan registriran kompletno ispraven napraven servis bez dopolnitelni troskovi stegnat vozen domakinski, klimatronik prva farba ne udiran, pominata registracija. Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata. INFO NA BROJ: 070 601 450 ЗЛАТЕ