Број на оглас: 3364204
Објавен на: 10.01.2021, 09:26
1 / 2

White Light

660 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Стоматолошка грижа

Вид на оглас: Се продава


White Light Достава до Врата !!!
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА FB СТРАНАТА
KupiSee
ПРАЌАМ ПО КАРГО....
KupiSee online страна на facebook
Долготрајни Резултати за Бели Заби

Брз и удобен едноставен за употреба
Резултати за помалку од 10 минути. Користејќи ја технологијата активирана со светлина, клинички тестиран
Уживајте во посветла и побела насмевка со системот за брзо белење на забите на White Light.
Моќниот и безбеден гел за белење Содржи иста состојка безбедна што ја користат стоматолозите. Белата светлина отстранува цврсти дамки и дава долготрајни резултати. Брз и лесен за употреба, може да се користи практично дома.