Број на оглас: 3364167
Објавен на: 07.07.2020, 21:27
1 / 9

ML 320/2007

7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Extra sostojba
Novi gumi MICHELIN,bela boja MAT,kuka,zadna kamera,park senzori,koza,tv monitori vo sedista...
Mozna zamena za pomala kola
Audi.wv
Viber 00359 884 610061