Број на оглас: 3364149
Објавен на: 07.07.2020, 21:27
1 / 6

SCANIA EURO 6/KOGEL2009g.

28.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kamionot e proizveden 2012g. Euro 6 EXTRA sostojba vozi GR-EU-GR prikolka KOGEL 2009g. (NOVI GUMI KOMPLET)
CENATA E ZA KOMPLET SO PRIKOLKA
Viber 00359884610061