Број на оглас: 3363589
Објавен на: 09.04.2020, 15:38
1 / 3

205/55/16

5.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 Letni gumi STARFIRE. Mnogu malku vozeni. Bez nikakvo ostetuvanje. Extra cena!