Број на оглас: 3363450
Објавен на: 02.04.2020, 22:54
1 / 1

TAM 130 4x4

3 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Топ состојба, воздушно ладење, воздушни кочници, дуплак 4х4!!
Екстра цена!!