Број на оглас: 3362881
Објавен на: 26.02.2021, 19:06
1 / 4

Сервисирање на електронски апарати

200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Електронски предмети

Вид на оглас: Се продава


Сервисирање на тв -(CRΤ)гаранции во делот на извршениот увид на кварот)-лед ,лцд компјутери лап топ(резервни делови,сервисирање и надоградба , напојувања и нивно надоградување) , принтери, ,инсталации на мрежи,враќањe
на податоци,инсталации на wIndows (xp,7,8 i 10) ,office (2003.2010,2013,2016,2019) оддржавање и чистење од зарази .Доаѓаме и на повик тел 071 71 88 11 02 511 27 85