Број на оглас: 3362593
Објавен на: 27.05.2020, 22:57
1 / 10

Opel Astra H 2007

3.000 € Цената не е фиксна 3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Opel Astra H 1.3 2007godina vo odlicna sostojba registrirana do 31.08.2020 moze da se vidi I proba vo seke vreme..
Napraven servis smeneto uleje,filtri,plocki.
Kolata e na lance novi gumi nov akumulator..
Tel.za kontakt 078-448-375