Број на оглас: 3362525
Објавен на: 12.07.2020, 21:37
1 / 9

Prodavam Plac so objekt

300.000 €
Квадратура:
1200 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac so objekt okolu 1200m2 posle benzinskata nacional na robovski pat.. pogodno mesto izleguva na pat bez nikakvi zamerki..
Povekje info na tel 076/720/830