Број на оглас: 3361806
Објавен на: 26.05.2020, 20:51
1 / 6

BMW X5 3.0 d

15.999 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW x5 3.0 d .
full oprema ekstra sacuvano so realna kilometraza 170000 so servisna istorija moze peoverka po vasa zelba
4 novi letni gumi so alu bandazi 20 cola
4 novi zimski gumi so alu bandazi 19 cola
servisirano komplet registrirano so zel.karton