Број на оглас: 3361666
Објавен на: 19.02.2020, 16:26
1 / 12

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw.2006 g.

4.500 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS.
PROIZVEDENA KRAJ NA 2006 GOD.
VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO SERVISNA KNISKA REALNI KM SO FUL OPREMA
SERVISIRANA I REGISTRIRANA CELA GODINA DO 10.10 2020 g.NOVI ZIMSKI GUMI.
BES NIKAKVI DOPLNITELNI VLOZUVANJA SAMO PALI-VOZI
ODGOVARA I ZA POCETNICI.