Број на оглас: 3361202
Објавен на: 22.02.2020, 09:18
1 / 1

Se prodava Redmi Note 4X

4.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi Note 4X
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kupen od Setek, godina dena koristen, maksimalno socuvan. Seuste pod garancija do 11.08.2020

BEZ ZAMENI!!