Број на оглас: 3360924
Објавен на: 30.03.2020, 19:30
1 / 9

VW TOURAN 2.0 TDI 125 KW

3.250 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI
jacina na motor: 125 KW - 170 KS,
Proizveden 2006 godina,
Pominati 190 312 km,
Oprema:
Pet sedishta,
Metalik srebrena boja,
7 brzini,
Centralna brava so 2 klucha,
Klimatronik,
Sonchev krov,
El. prozori (4),
El. retrovizori,
JPS - Navigacija,
Aluminiumski bandazi 16",
Kuka.
Neocarinet.