Број на оглас: 3360222
Објавен на: 17.09.2019, 17:27
1 / 8

Skoda Fabia Topppp ponuda !!!!

4.000 € Цената не е фиксна 4.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo,domacinski ocuvana kola vo top sostojba,moze da se proveri vo koj sakate servis vo Makedonija.Kolata ima plin ugraden LOVATO(made in italy) so atest.So kolata odat i 4 zimski gumi ! Motor najekonomicen 1.2 so 80ks epten mala potrosuvacka! Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme!
Kontakt telefon: 075-255-531