Број на оглас: 3359735
Објавен на: 19.02.2020, 20:40

Drva za ogrev

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat drva za ogrev od praskov nasad.
Cena vo zavisnost od kolicinata.