Број на оглас: 3358705
Објавен на: 18.04.2021, 20:18

SKECHERS ORIGINAL PATIKI

По Договор 1.500 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
46
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se novi. Original mn kvalitetni i udobni so memory pena vloski. Prakjam po kargo