Број на оглас: 3358574
Објавен на: 02.03.2021, 20:55
1 / 4

Car radio, 1 din, VIDEO, mp3 player, Mp4,Mp5 player, DVD,

5.999 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


🏁 Car radio, 1 din, VIDEO, mp3 player, Mp4,Mp5 player, DVD, Bluetooth Handsfree-поврзување со телефон, Touch screen.
➡️ Led backlight (позадинско светло) white, Purple, Cyan, Yellow, Red, Blue, Green, Auto.
➡ Sd card, usb, Aux-in, нема cd 1080p Full HD.
➡️ Woofer aux, Touch screen.
➡️ Екранот се отвара автоматски со подесување на аголот.
➡️ Нови неотпакувани.
➡ Комплет со приклучок и далечински управувач.
➡️ Пасуваат на: Vw golf 1,2,3,4, polo, sharan, audi a3,a2,a4, citroen c3,c4, peugeot 206, 306, 307, 406 итн.
➡ Цена 5999 денари со гратис монтажа во нашиот сервис или испорака по карго низ цела Македонија до вашиот дом.
📞 078/368-070

Потврден огласувач
 Демикс Авто-трејд