Број на оглас: 3358559
Објавен на: 27.09.2020, 23:45

Gradezno zemiste

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
3000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Gradezno ZEMISTE 3000 M2 mestoto se naoga na samiot asvalten pat za novite grobista do Izolim ili nakarsi NIMAKI MERMERI Mestoto e so dimenzii 55x55 tel za kontakt 075 685 164 Petko se prodava i xala 630 m2 na povrsina od 4080 m2 se prodavaat zaedno ili odelno