Број на оглас: 3357766
Објавен на: 05.07.2020, 12:01
1 / 7

Delovi Tiko Tico novi i polovni

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za tikovci imam sve novi i polovni delovi po najniski ceni vo cela makedonija delovite sa so garancija Novii I Polovni delovii