Број на оглас: 3357568
Објавен на: 03.03.2021, 07:59

Niva vo Berovo, Rusinovo

31 МКД
Квадратура:
6934 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имотен лист бр. 1896. Нивата се наоѓа на патот помеѓу Владимирово и Русиново.

0.5eur/m2