Број на оглас: 3357496
Објавен на: 17.10.2019, 20:23
1 / 3

Kotel sporet

1 € 499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sporet kotel na drva 18kw ispraven.mnogu socuvan i koristen domakinski 4 godini i fo poveke na tel.078456603 Zore.