Број на оглас: 3357184
Објавен на: 08.06.2020, 13:31
1 / 4

c5

2.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava vo odlicna sostojba registrirana cela god napraven mal servis, komplet ispravna zimski gumi.