Број на оглас: 3356971
Објавен на: 04.03.2021, 13:57
1 / 8

ANDROID TV BOX 4/32gb i 2/16gb so instalirani 5.000 tvkanali

2.300 МКД 2.500 МКД
Марка:
Останато
Производ:
4K
Големина:
102 cm (40 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Направете го вашиот обичен телевизор SMART и ANDROID со ТВ БОКС кој се плаќа само еднаш, а се добиваат многу БЕСПЛАТНИ услуги засекогаш.
Без разлика дали имате стар CRT или нов LED телевизор, со овој неверојатен Android TV BOX на вашиот телевизор ЌЕ МОЖЕТЕ да се забавувате:
-да ги гледате НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ и EX-YU ТВ канали преку Интернет на HD квалитет
спортски, детски, документарни, музички и многу, многу други. И СЕ ТОА БЕСПЛАТНО.
(ARENA 1,2,3,4,5... SPORTKLUB 1,2,3,4,5... EUROSPORT 1,2,3... и многу други спортски канали)
- да гледате видеа на YOUTUBE, цртани, спотови, филмови и друго БЕСПЛАТНО,
- да пребарувате на Google,
- да користите било кој прелистувач за интернет (Mozilla, Chrome..),
- да користите Facebook, Skype или да инсталирате било која друга андроид апликација,
- да користите интернет исто како на компјутер,
- да поврзете тастатура и маус и да играте најнови игри на интернет страници,
- да поврзете USB стик и да користите податоци од него,
- да ГЛЕДАТЕ БЕСПЛАТНО ФИЛМОВИ со превод (огромна база со филмови, неколку илјади со FullHD квалитет, која секојдневно се обновува со најновите филмови) цртани/анимирани, акција, комедија, хорор, трилер, драма, ХХХ, концерти, документарни, серии и сите останати жанрови....
Уредот мора да биде приклучен на ИНТЕРНЕТ, било со кабел, било бежично со ви-фи.
🍀🎯СПЕЦИФИКАЦИЈА:
QuadCore Procesor 1.5 HZ
- ANDROID 9
- 2/4 GB RAM
- 16/32 GB ROM
- 4K/6K podrska
💘ЦЕНА
2.500 и 3.200 денари (2/16 ГБ и 4/32ГБ со инсталирани 6.400 ТВ канали)

ДОСТАВА - 120 денари до база на карго експрес, 150 достава до дома