Број на оглас: 3356953
Објавен на: 22.10.2019, 16:19
1 / 7

Passat na delovi 2.0 tdi 140ks

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat na delovi