Број на оглас: 3355728
Објавен на: 14.09.2020, 09:50
1 / 3

Ekstra povolni komplet sedista za alfa 156

2.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
156
Tип на делови:
Внатрешна опрема

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sedistata se vo odlicna sostojba platneni, malku koristeni.