Број на оглас: 3355680
Објавен на: 26.05.2020, 13:29
1 / 5

Gimi za kros

1.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi solidni za kros miselinki 100/90/19 cena po dogovor 076 405 161