Број на оглас: 3355382
Објавен на: 05.01.2022, 19:51
1 / 3

Aluminski prozor bez ramka

3.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


📍Се продава Алумински прозор без рамка Стаклото е здраво✅.
📍Цена:3.000денари.НЕ Е ФИКСНА👈.
за повеќе само на тел.:☎070817597☎️ Viber/WhatsApp👈.

Потврден огласувач
 💬 (претпријатие)
 0000