Број на оглас: 3354936
Објавен на: 07.08.2020, 09:44
1 / 7

Mercedes

5.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c 200 cdi Redizajn
So servisna knishka