Број на оглас: 3354823
Објавен на: 20.10.2019, 12:18
1 / 7

VELOSIPED!!!26gumi...

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosiped donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba,aluminski ram lesen e,nad viluskata ima amortizer taka da ne e fiksna ima amortizacija...