Број на оглас: 3354683
Објавен на: 02.07.2020, 12:42
1 / 5

Vgradna klima HITACHI RA 2109CL

80 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Gree i ladi, odlicno raboti so mala potrosuvacka.
Ponudete cena.