Број на оглас: 3354656
Објавен на: 23.10.2019, 19:02
1 / 4

CELICNI BANDASI 15ki 4x100 so novi zimski gumi!

200 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat celicni bandasi 15ki 4x100 so novi zimski gumi 195/65/R15 vozeni samo 500km I Ratkapni sto pasuvaat na strafovi.
Se prodavaat samo komplet.