Број на оглас: 3353550
Објавен на: 26.09.2020, 19:18
1 / 8

Bmw 535d

2 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
535
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
210 kw / 286 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana so servisna kniska , letni novi gumi zimski novi gumi sve e full