Број на оглас: 3352714
Објавен на: 08.08.2020, 14:46
1 / 10

SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

7.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Subaru
Модел:
Forester
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So full oprema
Klima raboti
Maglinki
Osum air bag
Cruize control
ASR
ABS
ESP
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ELEKTRIKA NA CETIRI STAKLA
GREACI NA RETROVIZORI