Број на оглас: 3352457
Објавен на: 08.02.2020, 22:12
1 / 3

Греен кабел (греач)

800 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава греен кабел 30w/m должина 20m и 25w/m 50m
Цена 800ден/м