Број на оглас: 3352403
Објавен на: 03.02.2020, 14:29
1 / 1

17" BMW Bandazi / 17" БМВ Бандажи

200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


,Se prodavaat 4 aluminiumski 17" bandazi original BMW. Bandazite se pravi i zdravi, momentalno na E46 cabriolet, so gumi, no gumite ne se dobri.

Се продаваат 4 алуминиумски 17" бандажи оригинал БМВ. Бандажите се прави и здрави, моментално на Е46 кабриолет, со гуми, но гумите не се добри.

Kontakt viber : 0038976233232
Контакт вибер: 0038976233232