Број на оглас: 3352270
Објавен на: 04.08.2020, 10:21
1 / 6

Opel astra g 2.0 di

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba servisirana novi gumi registrirana,avtomatski menuvac inf.tel.077 655 705.