Број на оглас: 3352261
Објавен на: 22.10.2019, 16:19
1 / 9

Се продава golf 5 plus за делови

По Договор Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава за делови