Број на оглас: 3351758
Објавен на: 02.06.2020, 16:00
1 / 4

Pezo 106

1.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
106
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze i zamena, avto skola