Број на оглас: 3351724
Објавен на: 04.04.2020, 03:18
1 / 6

Honda sh 125i

1.950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Вид:
Скутер
Година:
2012
Модел:
Honda sh 125i
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava honda 125 injection
Plateno se do registracija
Ima i vizir
Ima novi gumi dunlop
078-420-217
078-420-217
078-420-217