Број на оглас: 3351491
Објавен на: 27.03.2020, 01:49
1 / 5

Arctic Air

1.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov Arctic Air kuler,kupen za poklon,a veke imam eden...