Број на оглас: 3349856
Објавен на: 18.02.2020, 14:15
1 / 6

FORD C-MAX 2.0 TDCI

3.000 €
Марка:
Ford
Модел:
C-Max
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Ford C-MAX TDCI. Redovno servisiran i odrzuvan. Poseduva:
-Klima-funkcionira odlicno
-Parking senzori
-Novi gumi
-6 stepen menuvac
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na prozori
-Bord kompijuter
-Komandi na volan
-Servo, ABS, ESP
-Centralno so dalecinsko-fabricko
-Фарови за магла
-2 kluca
-Registracija so zelen karton do Juni 2020
-Mozna e zamena za ponovo vozilo so moja doplata.