Број на оглас: 3349005
Објавен на: 27.03.2020, 18:06
1 / 8

Alfa 147jtdm 1.9 120ks 2006god

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Reg do 4m2020god so oprema se si raboti klimatronik tempomat komandi na volan elek na site stakla 4zimni gumi servisirana smeneto lamela cel set zamaec ulje filteri se komplet prednica i zadnica kamen stegnata cena za kes ekstra moze zamena